Teď žijeme sportem. Ve většině velkých měst se každoročně uspořádávají maratony. Chodíme do fitcentra a na bazény.

Už od někdejších dob, sport byl jedním z důležitých shledání. Do sportu přičítáme gladiátorské závody, závody koní a mnoho dalšího. Většina z nás máme rádi cosi ze sportu. I vycházka do parku, po lese eventuálně v obci se počítá jako fyzická dřina. Sport je dobrý€náležitý ne jenom na zhubnutí, avšak také podporuje čelit různorodým nepříjemným pocitům.


kolo
Author: ...some guy
Source: http://www.flickr.com
Zásluhou fyzické námahy se v těle uvolňují hormony, jako je endorfin, jaké nám usnadňují žít v menším napětí. Jsme pozitivně naladění a vhodněji usměrňujeme životní, pracovní situace. Různá sportovní centra, do kterých si chodíme zacvičit, jsou většinou vymalovaná bílou barvou. Pro inspiraci sportovců, bych zdi, neobvyklým způsobem polepila fototapety (použití fototapety sport). Takové fototapety sport, na kterých budou umístění sportovci nebo všelijaké cvičení můžou všechny v posilovně více inspirovat. Jestliže máme doma nevelkou posilovnu, nebo pokoj, kde s chutí cvičíme, i tam si můžeme nalepit fototapety sport. Sami si je smíme utvořit, zásluhou nynější technologii. Na fototapety si můžeme nechat vytvořit vlastní portrét, jaký je pro nás motivaci a okamžitě se nám bude příznivěji trénovat a též se nám vícekrát bude chtít. Dnes se můžeme setkat též ve školní tělocvičně s všelijakými inspirativními citáty, jako je „Nevzdávej se“. Pročpak bychom nesměli to mít i doma? Využijme každou věc, jaká nám je k dispozici. Za podmínky, že doma cvičíme na rotopedu, smíme ho umístit před okno na chladivý vzduch, anebo si právě nalepit na stěnu fototapetou se sportovním námětem.


plavání
Author: isox4
Source: http://www.flickr.com
Čím více budeme cítit sportovní atmosféru, sportovní kresby okolo sebe, tím více se nám bude chtít cosi dělat. Fototapety sport můžeme užit všude tam kde cvičíme ale ne jenom v takových místnostech. Závisí na nás, co kde a jak děláme. Pokud je pro nás cosi inspiraci, nenechávejme to na jindy, ale pusťme se do toho okamžitě. Je jednodušší udělat něco dnes a zítra mít úspěch, nežli to odsouvat na později a naříkat, že už je pozdě - další tipy zde.