Od vždy jsme milovali nalepovat nálepky všude možně po pokojích

Když jsme byli malí, kupovali jsme nálepky, a pokud je nebylo kde přilepit, tak jsme je přilepovali na skříně eventuálně všelijaký nábytek. Po tomto činu, naše skříně, snad také zdi, obdržely co proto a přálo by si je opravit.
Dva návrhy jak toto opravit. /


Dětské pokoje jsou zaplněné maličkosti a všemožných dětských předmětů. Pakliže se nám již podařilo samolepky odstranit ze stěny, či očistit počmárané stěny, pak je musíme jakýmsi způsobem nazdobit. Na stěny se perfektně hodí dětské fototapety - vypadat Demural. Jsou to tapety zaplněné dětskými světy. Spousta princezen, panenek, zvířátek a jiných postaviček. Tapety jsou většinou vyměnitelné, to znamená, že by až tak nevadila jakási jiná nálepka, určitě by tam i seděla. Dětské fototapety se dokonalé hodí do celého dětského prostoru, eventuálně třeba jenom na jednu stěnu. Nemusí být vytapetovaný celý prostor. /


dětské fototapety
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com


Dětské malby a nálepky se též smí nacházet na dveřích v domě. Je úplně prostý návod jak se od toho osvobodit. Samolepící tapety na dveře hezkým stylem přikryjí nedokonalosti, jaké si tam nepřejeme vidět. Pěkný obrázek na tapetě smí zpříjemnit náš pokoj - . Navíc na samolepící tapety na dveře si můžeme obstarat stejný vzorek našich původních dveří a nikdo nerozpozná rozdíl. Tyto tapety smíme užít na jakékoli dveře v domě. Navíc i na kuchyňskou linku. Tímto stylem můžeme zvýraznit naší už zašlou a mnoholetou kuchyní.
Jenom musíme fototapetu zakoupit a nalepit na dveře, jak jednoduché. /


Krása spočívá v uměních naších srdcí a v tom, jak jsme originální. Využijme proto, to co vlastníme v sobě.