Chceš mít bydlení? S fototapetou není nic jednoduššího!

Každý, kdo si plánuje pořídIT byt, chce, aby jeho nové bydlení bylo doopravdy originální a stylové. Naštěstí dnes máme na výběr tisíce různorodých dekorací, látek a bytových doplňků.


V obchodech s nábytkem a ozdobami najdeme velmi zajímavé kousky: designové židle, závěsy z krásných materiálů, svíčky, květináče, obrazy, zrcadla v originálních rámech, atypické lampy či organzové závěsy.
filtr wody
Author: SuSanA Secretariat
Source: http://www.flickr.com


Hit posledních let - vliesové a papírové fototapety


fototapety
Author: Wolfgang Wildner
Source: http://www.flickr.com


Stoupající oblíbě se Obrovským hitem posledních let jsou však rozhodně fototapety čili velkoformátové snímky natištěné na typické tapetě. K tomuto účelu se nejčastěji používá papírové, nebo vliesové tapety. O papírových tapetách není potřeba nic říkat, málokdo ale ví, co jsou ty vliesové a čím se liší od klasických tapet. Vliesové tapety jsou vyráběny z celulózových a syntetických vláken, díky čemuž jsou pevné a odolné. Jejich velkým kladem je rovněž to, že při lepení lepidlo se nanáší pouze na stěnu. Fototapeta natištěná na vliesovým "základě" je trvalá, omyvatelná a odolná proti opotřebení. Kromě toho díky fototapetě náš byt získá výjimečný design. Na výběr máme doslova tisíce různých vzorů. Chceš proměnit stěnu v tropický deštný prales? Není problém! Přeješ si každý den pít ranní kávu s výhledem na moře? Nemusíš nikam jezdit! Stačí si koupit fototapetu.


Plakát s vlastní fotkou? Proč ne?


matrac
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com


Fototapeta není jediná možnost použití povedené fotky jako dekoraci do bytu.


Dnes na trhu máme stovky firem, které nabízejí tisk velkoformátových plakátů z fotek zákazníka. Díky této službě se naše fotka z dovolené může stát výjimečnou ozdobou obývacího pokoje či ložnice. Plakáty na zeď jsou rovněž užasným nápadem na narozeninový dárek pro milovanou osobu.