Aranžování všech domácích zdi s tématem retro stylu

Stále hodně se započínáme navracet do 50. let s módou. Retro styl započal byt vídán více a více. Dodnes jsme mohli ho pozorovat hlavně na oblečeních. Dnes můžeme učinit převrat ve vlastním obydlí, a pokud se nám trochu zalíbil, smíme ho použít jako nástěnný ornament do naších pokojů. /


fototapety do ložnice
Author: Grégory Tonon
Source: http://www.flickr.com
fototapety do ložnice
Author: www.TwojaBateria.pl
Source: www.TwojaBateria.pl
Vlnky, pruhy a květiny jsou základem pro retro styl. Dívky na sebe oblékaly žluté eventuálně zelené barvy se spoustou vzorku. Dnes se hodně oblečení provádí tímto stylem. Není od věci si více o tomto tématu něco projít a naaranžovat si jakýsi pokoj v obydlí tímto způsobem. Zatímco často aplikujeme fototapety do ložnice jednobarevné, smíme se zcela uvolnit a otestovat cosi více nového. Nějaká ta květinka nebo puntík doteď nikomu nic neudělal. Zakoupení fototapety do ložnice v červeném zabarvení s bílými tečky by se určitě zalíbilo více lidem. K tomu sladit nábytek a také lustr v retro módě a už máme zcela novou ložnici. Abychom neměli jenom jeden pokoj v tomto stylu, smíme třeba naaranžovat i koupelnu - zdaleka více uvidíte na této adrese. Do ní by spíše ladily fototapety v odstínu modré popřípadě bílé s květinkami či proužky. Také můžeme nalepit fototapety do koupelny jednobarevné a k tomu komponovat všelijaké retro ozdoby. Jakoukoli barvu na fototapety do koupelny si vyberete, jistě bude hezká - prozkoumat zde.


Retro styl je jeden z nejvíce oblíbených stylu ve společností. Je to nejenom pěkná móda ale i velice vybraná. Právě s pomocí její vkusnosti a velmi jemné a zároveň viditelné nádheře vaše místnosti budou vyhlížet svérázně a báječně.